Sněhulácký newsletter č. 25 – srpen 2021

 

LETOŠNÍ ČTYŘI CAMPY

ZÁVODY BLACKCOMB.CZ COMMUNITY WAKE CUP 2021

MČR SE BLÍŽÍ

NEBUĎ DŘEVÁK DEJ SI TĚLÁK A SNĚHULÁCI

TERMÍNY SRPNOVÝCH AKCÍ

 

 

Milí Zárubkoví fanoušci,

Sněhulácké campy už jedou v plném proudu, z toho jeden ve Sněhuláckém Chorvatsku, byly i první wake závody s účastí Sněhuláků, první Sněhulácká reklama na TV Óčko, první Sněhulácký stream na TV Óčko, popvé se Sněhulákovalo na wakeskatu – prostě všechno Sněhulácké je jednou poprvé…

Coach Honza pokračuje v natáčeních pořadu NEBUĎ DŘEVÁK, DEJ SI TĚLÁK na TV Óčko, ale zvládl rovnou tři Sněhulácké campy.

LETOŠNÍ ČTYŘI CAMPY

Letos už máme za sebou čtyři campy. První v červnu na Těrlicku a v červenci následovaly Pag, Těrlicko a Hradec Králové. Tak pěkně popořadě:

45. camp 4.-11.7.2021 – poloostrov Pag, Chorvatsko. Sedm Sněhuláků pod vedením coache Honzy jezdilo dva dny ve wakeparku a jeden den za člunem po moři. Areál na Pagu je krásný s celkem sedmi překážkami, skvělým barem a slušně vybavenou půjčovnou. Český hotel Beni poskytl zázemí s polopenzí a krásnou pláží s beach voleyballem. Na programu campu byl i celodenní výlet do Unescem chráněného Zadaru. Pro velký úspěch už je naplánován camp na rok 2022.

46. camp 24.-25.7.2021 - Těrlicko – Těrlická dvoudenní klasika pod vedením coache Honzy, odzkoušen nový penzion SKIWAKERESORT, 12 Sněhuláků a nedělní stream TV Óčko na Facebooku (sledovanost 2900 diváků!!!!). Sněhuláci zahájili ježdění na wakeskate, což je opravdu vychytaná disciplína…

 

47. camp 29.7.-1.8.2021 – Hradec Králové – wakepark v Hradci máme rádi, jsou tam těžké překážky, bezvadný salát a když narazíte na Patrika Hanese nebo Dejva Brummela, tak je se opravdu na co dívat. Deset Sněhuláků pod vedením Honzy (ten stihá vše – natáčet, coachovat, pořád jíst a randit s Denisou) zkoušelo nové triky, sešli se 4 nováčci a lenošilo v luxusním penzionu Za vodou ve Dvoře Králové. A bylo i Safari!!!!!

 

No a v srpnu Sněhuláci pokračují zase na Těrlicku….

 

ZÁVODY BLACKCOMB.CZ COMMUNITY WAKE CUP 2021

16.-17.72021 – Těrlicko

Konečně závodíme!!! Závody na Těrlicku jsou vždy perfektně zorganizované, mají hodně doprovodných akcí, stánků se vším možným a účast cca 90-ti závodníků. Za Sněhuláky letos jelo 9 riderů včetně našich slovenských bratov v čele s kapitánem Bogim. V pátek se jela kvalifikace a v sobotu vyřazovací LCQ (Sněhuláci měli dvě) a vrchol dne byly finalové jízdy. Byly z toho nakonec druhé a třetí místo, jedno čtvrté, dvě páté, tři šesté a jedno sedmé místo.  

 

 

Fota Sněhuláků najdete zde:

Snehuláci Zárubek | 16-17.7-2021 Blackcomb (zarubek.cz)

 

Reportáž TV Polar najdete zde:

Těrlická přehrada opět patřila wakeboardistům, mezinárodní závody si všichni užili | Havířov | Zprávy | POLAR TV

 

 

MČR SE BLÍŽÍ

21.8.2021 - Chomutov

 

Nervozita stoupá, intenzita tréningů graduje, očekávání velká, tajně se sledují soupeři, ambice vysoké, vzdálenost do Chomutova šílená…

 

Loni se MČR zúčastnilo 9 Sněhuláků a nejlépe se umístila Ája v kategorii U15 na druhém místě. Letos vzhledem ke vzdálenosti to bude max. 5 riderů. Podle mezinárodních pravidel se lehce změnily kategorie na U11, U14, U18, OPEN, Masters, Veterans, Wakeskate.

Obhájí Lelda loňské senzační 7. místo kategorie OPEN?

 

 

NEBUĎ DŘEVÁK DEJ SI TĚLÁK A SNĚHULÁCI

 

Sněhulácký coach Honza uvádí na televizní stanici ÓČKO sportovní pořad NEBUĎ DŘEVÁK DEJ SI TĚLÁK. Pořad je vysílán denně po-pá v 7:59, 8:59 a 14:59. V neděli je dvacetiminutová verze pořadu vysílána živě na Facebooku Óčko. Na 46. Sněhuláckém campu se natáčela pravá wejková rozcvička v přímém přenosu streamu na facebook.com/ocko . Celý slavný záznam můžete shlédnout v archivu zde:

WAKEBOARDOVÁ ROZCVIČKA ÓČKO TV

 

 

TERMÍNY SRPNOVÝCH AKCÍ

 

Kromě MČR (viz.výše) nás čeká hromada tréninků na Těrlicku zakončená dvoudenním campem

14.-15.8.2021 - Těrlicko

Snehuláci Zárubek | 4.-11.7.2021 WAKE KEMP PAG (zarubek.cz)

 

Tak snad už konečně dorazí Elvis (!!!), coaching povede Bogi a ubytování je zajištěno v nově otevřeném Skiwaresortu hned u vleku.

 

 

Vše přehledně najdete na WWW.ZARUBEK.CZ/KEMPY

Sněhulácký zdarec - Libor Lelda Ch.  

www.snehulacizarubek.cz
Facebook @snehulacizarubek
Instagram #snehulacizarubek

Podívejte se také na náš VIdeoBLOG !

 

 Snehulaci logo

Top