Sněhulácký newsletter č. 31 – květen 2023

 

KLUBOVÉ WAKE ZÁVODY

ZIMNÍ SNĚHULÁCKÁ SEZÓNA

VALNÁ HROMADA

ČLENSKÁ SCHŮZE

SNĚHULÁCKÉ LÉTO

TERMÍNY CAMPŮ 2023

 

Milí fanoušci Sněhuláků,

loňskou letní sezónu jsme zakončili v září klubovými wake závody na Pasohlávkách. Po čtyřech zimních kempech a jarním odpočinku se Sněhuláci probouzejí k letním aktivitám. Team coachů má sice mnoho aktivit - coach Honza v zimě spolupracoval s Wakeboardingovou školou, chystá se na trenérské zkoušky kategorie C a je stále partnerem Intersportu, coach Elvis je hvězdou VITA SANA REALITY SHOW, coach Lelda vylepšuje golfové dovednosti a Bogi už v dubnu zahájil wake sezónu - ale termíny na léto jsme už zkoordinovali. První wake tréninky plánujeme od června na Těrlicku a první Sněhulácký kemp plánujeme na 10.6. na Wakepoartu. Po schůzováni na svazu a v klubu a po všech žádostech o dotace jdeme už wejkovat….

 

KLUBOVÉ WAKE ZÁVODY 2022

Sněhulácké klubovky společně s Wake School proběhly 18.9.2022 na Pasohlávkách ve Wake Park Merkur. Obsazeno bylo všech 14 mistrovských kategorií a za proměnlivého počasí a pod vedením prezidenta závodu ELVISE se závodilo celé odpoledne. Sněhuláci měli silné klučičí obsazení, Wake School zase dívčí partu. Sázely se slušné triky od mávaček přes 520-ky a 720-ky po air triky. Dospěláci ovšem také nezaostávali - Rumcajs má nepřekonatelného Pankáče na skejtu, Denisa drtila rouru, Dave skvěle pózuje, nejvyrovnanější byla kategorie veterans - ženy, kde Marie zničila Leldu (ten den se cítilo být ženou), máme mladinké ženy v open a skejtu Adri a Karolínu, no a open chlapy získal málokdy závodíci coach Honza. Takže rekapitulace:

U11 holky - Klárka Shvetsová

U11 kluci - Rozár Hodan

U14 kluci - Matěj MATY Židlický

U14 holky - Justýna Plesníková

U18 junior ženy - Anna Kamenická

U18 junior muži - Matěj LUĎA Plesník

Masters ženy - Denisa Baštecká

Masters muži - Martin Mynařík

Veterans ženy - Marie Švédová

Veterans muži - David Shvets

Open ženy - Adriana Opálková

Open wakeskate ženy - Karolína Kuncová

Open wakeskate muži - Jiří RUMCAJS Remunda

Open muži - Honza KAŇUS Kaňůrek

 

ZIMNÍ SNĚHULÁCKÁ SEZÓNA

 

Čtyři kempy pod vedením coache Honzy, Leldy a Elvise

Kaprun 26.-30.10.2022

Kaprun 10.-11.12.2022

Dolní Morava 19.-22.1.2023

Pitztal 23.-26.3.2023

Snowparky v akci, nové i odzkoušené triky, nové Rossignol vybavení, hezké počasí, kvalitní ubytování i zdravá strava, videocoaching – zima nás baví a v příští sezóně snad bude kempů daleko více a přibydou osvědčené snowparky ve Flachau, Planai a Stuhlecku. 

 

 

 

VALNÁ HROMADA

Dne 16.12.2022 proběhla na Strahově valná hromada Českého svazu vodního lyžování a wakeboardingu. Řešil se zejména problém udržení statusu svazu u Národní sportovní agentury, která rozděluje dotace. Musely se změnit jak stanovy, tak interní směrnice a určit střediska talentované mládeže. Za Sněhuláky coach Lelda byl členem návrhové komise. Tak držme si palce, ať statut svazu udržíme!!!

 

 

ČLENSKÁ SCHŮZE

Předseda spolku v souladu se Stanovami spolku Sněhuláci Zárubek, z.s., čl. VIII. odst. 3 stanov spolku svolal členskou schůzi dne 22.12.2022 v sídle spolku na Zárubku v Ostravě.

Na program jednání bylo:

  1. Zahájení, zjištění počtu přítomných
  2. Volba zapisovatele a osobu sčítající hlasy
  3. Informace o dění v roce 2022
  4. Rekapitulace naši účasti v soutěžních kláních
  5. Plán činnosti na rok 2023
  6. Závěr

Nejdiskutovanějším tématem byly dotace NSA, kam byla žádost 30.11.2022 zaslána. Do května 2023 zatím bez jakékoliv odezvy, proto s dotací na sezónu 2023 ani nebudeme počítat a provozní financování zajistíme za pomocí klubových sponzorů – wakeguru.cz, thisiskurvalife.cz a Sport Zárubek.

 

SNĚHULÁCKÉ LÉTO

Pravidelné i nepravidelné tréninky budou probíhat na Těrlicku a Brandýse, kempů plánujeme celkem 9 a čtyři závody. Tým coachů Honza, Bogi, Lelda, Elvis budou dohlížet na naši omladinu i dospěláky.

 

10.6.2023 – Camp Brandýs nad Labem

Sezónu zahájíme jednodenním wake kempem pod dohledem coache Honzy Kaňůrka. Zrekapitulujeme loňské triky a začneme pracovat na nových. Účast přislíbila naše hokejová Sněhulácká celebrita TOM URBAN!!!

 

Sněhuláci Zárubek | 10.6.2023 WAKE KEMP BRANDÝS (zarubek.cz)

 

24.-25.6.2023 – Camp Těrlicko + Pasohlávky

V sobotu potrénujeme wakeboardy na Těrlu a vyladíme formu před Chorvatskem. V neděli se Sněhuláci přesunou na Pasohlávky a potrénujeme s brněnskou partou. Coach Honza, Lelda a Elvis budou v plné pohotovosti.

Sněhuláci Zárubek | 24.-25.6.2023 WAKE KEMP TĚRLICKO+PASOHLÁVKY (zarubek.cz)

 

3.-10.7.2023 – Pag (Chorvatsko)

Camp na Pagu je náš nejlepší letní camp – český hotel BENI, kde nemusíte lámat chorvatštinu a dáte si plzeňské, 20 m k moři, polopenze ze zdravých a čerstvých jídel, beach volleyball, paddleboardy a wake areál na poloostrově Pag. K dnešku máme zarezervováno 9 dvoulůžáků a další Sněhuláci bydlí ve vlastních hotelech. Účast kromě dua coachů Lelda a Honza potvrdili Sněhulácké hvězdy jako Kája, Ája, Denisa z Prahy, Jozef loňský wakestar a dalších 15 Sněhuláků!!!! Monsterkemp!!!!

Sněhuláci Zárubek | 3.-10.7.2023 WAKE KEMP PAG (zarubek.cz)

15.-16.7.2023 – Camp Pasohlávky

V sobotu potrénujeme wakeboardy a v neděli se Sněhuláci vyzkouší wakeskaty – tady nám své „umění“ předvede zejména coach Lelda. 

Sněhuláci Zárubek | 15.-16.7.2023 WAKE KEMP PASOHLÁVKY (zarubek.cz)

 

27.7.-30.7.2023 – Camp Hradec Králové

Již tradiční wake camp v tradičním termínu (poslední víkend v červenci) v Hradci Králové je vždy spojen s dalšími sportovními aktivitami – turistika, fotbálek, paddleboarding, plavání a letos nově CYKLISTIKA!!!! Wake trénink proběhne ve čtvrtek a neděli pod vedením coache Honzy. Na campu je zajištěno luxusní ubytování v Hotelu Za vodou ve Dvoře Králové nedaleko ZOO, takže návštěva u zvířat z celého světa je více než povinná.  

 

Sněhuláci Zárubek | 27.-30.7.2023 WAKE KEMP HRADEC KRÁLOVÉ (zarubek.cz)

 

4.-6.8.2023 – Závody Blackcomb.cz + MČR Těrlicko

Blackcomb.cz Community Cup – nejdříve v pátek proběhnou kvalifikační závody na MČR dva dny závodíme a v neděli zablbneme ve wake parku s coachem Bogim.

Letos se jedná o kvalifikační závody na MČR, takže Sněhuláci budou mít celkem početnou účast.

 

Sněhuláci Zárubek | 4.-6.8.2023 Blackcomb.cz Wakecup+MČR Těrlicko (zarubek.cz)

 

12.-13.8.2023 – Camp Pasohlávky

V sobotu potrénujeme wakeboardy a v neděli se Sněhuláci vyzkouší wakeskaty – tady nám své „umění“ opět předvede zejména coach Lelda.  

 

Sněhuláci Zárubek | 12.-13.8.2023 WAKE KEMP PASOHLÁVKY (zarubek.cz)

 

28.8.2023 – Camp Brandýs nad Labem

Wakeport u Brandýsu nad Labem má vše, co je potřeba k wake životu – skvělé překážky, operátory vleku, lehátka, dobré jídlo na baru, půjčovnu, ale hlavně čisté WC!!! V neděli potrénujeme wakeboardy pod dohledem coache Honzy Kaňůrka a potrápíme i   wakeskaty.

 

Sněhuláci Zárubek | 28.8.2023 WAKE KEMP BRANDÝS (zarubek.cz)

 

9.9.-10.9.2023 – Závody Pasohlávky

V sobotu se Sněhuláci zúčastní závodu Junior Wake Jam Contest, zabojují o hodnotné ceny. V neděli pak rideři zabojují ve Sněhuláckých klubových závodech. Účast bude opět velmi velmi velmi početná!!!

 

Sněhuláci Zárubek | 9.-10.9.2023 Wakeboardové závody+klubové závody, Pasohlávky (zarubek.cz)

 

…. a sledujte VITA SANA REALITY SHOW s naší hvězdou coachem Elvisem na https://vitasana.cz/realityshow/

 

Vše přehledně najdete na WWW.ZARUBEK.CZ/KEMPY

Sněhulácký zdarec - Libor Lelda Ch.  

www.snehulacizarubek.cz
Facebook @snehulacizarubek
Instagram #snehulacizarubek

Podívejte se také na náš VIdeoBLOG !

 

 Snehulaci logo

Top